Efektivnější spolupráce pro IT oddělení

Jako osoba zodpovědná za IT oddělení chcete nabídnout bezpečné a uživatelsky přívětivé řešení pro spolupráci i mimo pracoviště. Avšak zaměstnanci si často vybírají ke spolupráci nesprávné aplikace. Je důležité, abyste si jako IT oddělení udrželi svůj význam. Je vám tato situace povědomá? Přečtěte si více o tom, jak zachovat relevantnost IT oddělení.

Výhody pro IT oddělení

Podpora podnikání

Úlohou IT oddělení je přinášet inovace, podporovat podnikání a usnadňovat práci zaměstnancům. Prostřednictvím nástrojů pro efektivnější komunikaci a spolupráci vytváříte uživatelsky přívětivější a bezpečná řešení, která jsou schopná integrovat se v rámci existující infrastruktury s dalšími softwarovými komponenty. IT oddělení tak získává na důležitosti a stává se klíčovým partnerem pro byznys. Cisco Webex Teams využíva najmodernejšie technológie a umožňuje pracovať a spolupracovať prostredníctvom integrovaného balíku najdôležitejších komunikačných nástrojov pre bezkonkurenčný užívateľský zážitok.

Integrace s jinými službami   Výhodou Cisco Webex Teams je jednoduchá integrace s jinými službami pro komunikaci a spolupráci, které jsou používané v rámci pracovních týmů, jako například Zendesk, Trello, GitHub a další.   Používáte nástroje Cisco Webex Teams pro komunikaci?   Pokud už využíváte některé z řešení Cisco, jako například Cisco IP nebo Cisco WebEx, je jednoduché integrovat Cisco Webex Teams do existujícího prostředí. Vytvoříte tak komplexní prostředí pro efektivní komunikaci a spolupráci pro zaměstnance, dodavatele i pro zákazníky.

Výhody řešení pro IT oddělení

Společnosti Apple a Cisco umožní využívat služby Cisco na platformě iOS
Novinky

Společnosti Apple a Cisco umožní využívat služby Cisco na platformě iOS

Společnosti Apple a Cisco umožní využívat služby Cisco na platformě iOS. Umožní integraci ...
E-book: Síla podnikových nástrojů pro komunikaci a spolupráci
Více informací

E-book: Síla podnikových nástrojů pro komunikaci a spolupráci

V podnikání dnes firmy čelí několika výzvám: Rozmístění provozu, dodavatelů a ...
Tipy k dosažení efektivnější spolupráce
Blog

Tipy k dosažení efektivnější spolupráce

Když jde o sociální média, zaměstnanci jsou v dnešní době mimořádně aktivní. Týmy se ...

Connected Enterprise Report 2016

Stáhněte si Connected Enterprise Report 2016 od společnosti Dimension Data. Report obsahuje odpovědi manažerů z patnácti zemí. Najdete v něm trendy v oblasti spolupráce. Dozvíte se, jak snižovat náklady, zvyšovat produktivitu, zapojovat zákazníky a jak využívat nástroje ke komunikaci a spolupráci v reálném čase.


© 2019   |   Tato spolupráce je iniciativou společnosti Dimension Data a Cisco