Společnosti Apple a Cisco umožní využívat služby Cisco na platformě iOS

Sdílejte tuto stránku:

Společnosti Apple a Cisco umožní využívat služby Cisco na platformě iOS. Umožní integraci iPhone® s podnikovým prostředím Cisco a poskytnou řešení pro spolupráci a komunikaci na zařízeních iPhone® a iPad®.

„iOS je nejlepší mobilní platformou na světě a téměř každá společnost z žebříčku Fortune 500 a Global 500 zařadila iOS do své mobilní strategie,“ uvedl Tim Cook, generální ředitel společnosti Apple. „iPhone a iPad se staly základními nástroji pro moderní pracovní sílu a mění způsob práce. Společně se společností Cisco věříme, že můžeme podnikům poskytnout nástroje k maximalizaci potenciálu systému iOS a pomoci zaměstnancům stát se ještě produktivnějšími díky zařízení, které už mají rádi.“

„95 % společností Fortune 500 počítá s Cisco Collaboration a Cisco networks, aby pomohly svým týmům zvýšit produktivitu,“ řekl výkonný ředitel společnosti Cisco John Chambers. „Prostřednictvím tohoto inženýrského a go-to-market partnerství nabízíme našim společným zákazníkům možnost bez problémů rozšířit toto úžasné prostředí Cisco na jejich oblíbená zařízení na platformě iOS. Spolu pomůžeme týmům dosáhnout vyšší úrovně produktivity a efektivity.“

Kvůli řešení neustále se zvyšujících nároků na podnikovou infrastrukturu, budou Cisco networks a zařízení na platformě iOS optimalizované tak, aby spolupracovaly efektivněji a spolehlivěji s cílem poskytnout uživatelům ještě vyšší výkon.

Společnost Apple a Cisco spolupracují také na tom, aby se iPhone stal nástrojem ke spolupráci v oblasti hlasu a videa od společnosti Cisco, s cílem poskytnout zaměstnancům bezproblémové propojení mezi zařízeními iPhone a jejich pevným telefonním připojením. S podporou společnosti Apple poskytne Cisco speciálně optimalizované možnosti pro platformu iOS v rámci mobilních nástrojů a nástrojů pro spolupráci v cloudu, jako jsou Cisco Webex Teams, Cisco Telepresence a Cisco WebEx, čímž přinese bezproblémovou týmovou spolupráci.

Více informací o spolupráci mezi společnostmi Cisco a Apple najdete zde.